Boardex İstanbul

Eğer ömür boyu dayanıklılık ile birleştiğinde ahşap boardex fiyat klasik bir görünüm istediğinizde, elyaf boardex boardex fiyat sıra en iyi seçim olabilir. Fiber beton dış cephe kaplaması boardex, ahşap boardexden yapılmış bir kompozit malzemedir. boyalı sonra, odun neredeyse aynı görünüyor. Birçok stilleri ve genişlikleri, hem pürüzsüz ve ahşap dokulu mevcuttur, ve hala evinizin dış öne yapacağız net eklem ve bilgi almak. Buna ek olarak, son derece çürümeye ve böceklere dayanıklı, yanmaz ve güzel boyaları var.

15 yılı aşkın için boardex fiyat iş olmuştur. O çoğunlukla vinil yükleme başladı, ama onun çalışmalarının şimdi yüzde 80 lif boardex su dur. O şeyler doğru şekilde yaparak onun müşterileri ile yaptığı iyi bir üne ve o bizimle yaptığı bilgisinin bazı paylaşarak teşekkür kazandı. Yani okumaya ve Jaime en önemli ipuçları düşünüyor ne olduğunu öğrenmek.

Geri 1 Yukarıya
içinde marş 1/4 tutun. Aşağı

Bir damla kenar oluşturun

boardex fiyat en köhne parçalarını bulmak ve 1-1 / 4-in onları aşağı rip. marş şeritler. altta kurulu Bu şeritler, satır geri kalanı maç için açı dışarı Siding sizin ilk satırı yapacak. bir satır 1 oturtun. bir rehber olarak duvar kaplama alt üzerindedir. 15 ayar kaplama tabanca ile bu kırılgan marş şeritler takın. o bir ek 1/4 aşağı askıda kalacaktır yüzden konumlandırma boardex istanbul fiyat alt satırında başka çizgi, oturtun. marş.

çivileme Temelleri

Fiber boardex boardex fiyat el Çivili olabilir, ama o kadar çok zor ve ahşaba göre daha kırılgan olduğu için, herhangi bir kenarına yakın delik delin gerekiyor. Bir pnömatik bobin boardex fiyat çivi tabancası kullanarak kendinize zaman bir demet kaydedebilirsiniz. Ne yazık ki, bir boardex fiyat silah iki katı kadar bir 15 gauge silahı Döşeme geri koyacaktır ve boardex boardex yükleyerek tam zamanlı iş değilse bu yüzden, çok yönlü olarak sadece yarısı, sen kiralamak isteyebilirsiniz bir (yaklaşık 110 $ bir hafta). Her üretici belirli çivileme yönergeleri vardır, ama burada bazı temel kurallar şunlardır:

6d veya 8d galvanizli veya paslanmaz boardex fiyat çivi kullanın ve tek bir çivi yaklaşık 1 yükleyin. Her damızlık üst kenarı, en fazla 16 den aşağı. ayrı. n Tırnak uzunlukları onlar 1-1 / 4 en az nüfuz böylece. de OSB ve kontrplak gibi ahşap kılıflar 1-1 / 4 doğru saymak (masif ahşap içine. seçilebilir, ancak gereken lif tahta gibi “yumuşak” kılıflar ve köpük) yok.
bir açıyla dış cephe kaplaması içine çivi sürmeyin.
Raptiye başları değil yüzey içine sürülen boardex fiyat, karşı snugged edilmelidir.
düz eklem oluşturan her bir tahta ucu bir saplamaya tutturulmuş olması gerekir.
Tırnak popo eklemler sürer. alt kenarlar mükemmel hizaya böylece yolu, her tahta uçlarını çimdik.
Geri 1 Yukarıya
köşeleri ön montajını

Döşeme için bir bitiş Nailer kullanın

Bu düz bir yüzeye ön montajını köşelerine çok daha kolay. Jaime 2-1 / 4-in kullanır. Onun 15 gauge süs gun galvanizli çivi. O duvara köşeleri yüklemek için aynı boyutta çivi kullanır. Bir çerçeve silah kullanma ya da birlikte köşeleri handnail kalkmayın; Bu süs panoları kırmak için iyi bir yoldur. Ayrıca, Döşeme çivi özellikle cilalanmış köşe gemide, çivi maruz kalacağı yerlerde daha iyi görünüyorsun. Eğer 15 ayar kaplama silahı yoksa Yani, mükemmel bir “fırsat” gitmek ne (ev merkezlerinde 115 $ ve üzeri) bir satın.

Geri 1 Yukarıya
bir kaç özel teknikler kullanılarak lif boardex yükleyin

Fotoğraf 1: muhafazaya Zımba bina kağıt

Duvarın üst ve alt kısmında Mark damızlık yerleri. en az 2 ile alt parçaları üzerinde üst parçaları alıştırma cephe mantolama Zımba bina kağıt,. Fit ve pencere Döşeme arkasında kağıdı kaydırın.

düzen süreci tam olarak ahşap boardex fiyat için aynıdır. Onlar bina kağıt kaplı olmayacaktır tavana ve temel üzerine bir kalem ile damızlık yerleri işaretleyin. Bina kağıdı (Foto 1) takın, sonra damızlık konum işaretleri takip edin ve ek tebeşir çizgileri (Fotoğraf 2) çivileme ve boardex fiyat eklemlerin sizin yerleştirme hem de rehberlik etmek. Biz de lifli boardex döşeme panoları kullanıyoruz. onlar sadece 7/16 konum beri. kalın, 3/8-in rip. kereste tarafından 2-tedavi ve friz panoları dışında kürk için bunları kullanmak kalın şeritler (Fotoğraf 2). Şimdi yaklaşık 1/8 oturup edeceğiz. Lap boardex fiyat üzerinde.

uzunluk (Foto 3) için friz kartını kesti. Fiber boardex boardex fiyat son derece aşındırıcı olduğunu. Hatta bir karbür diş bıçak günün sadece bir kısmı için sürecektir. ev merkezleri, sen lif boardex kesim için özel olarak yapılmış elmas bıçakları satın alabilirsiniz. Bu bıçaklar çabuk kesilir ve daha az toz oluşturun. Ama biz daha az pahalı kuru kesim, elmas duvar bıçak ile başarı elde etti. tungsten veya karbür kum bıçak ile donatılmış bir yapboz ile Matkap, elektrik kutuları için kesik ve düzenli büküm bit ya da maça bit borular ve yapmak iç hatta kavisli kesimler (bu bıçaklar ev merkezleri ve kiremit mağazalarında mevcuttur). lifli boardex boardex fiyat Kesme silika tozu bir sürü yükseltir, bu yüzden dışarıda çalışmak ve toz maskesi takın.

1/8-in delerek friz tahtası Nail. Pilot delik ve her damızlık iki galvanizli kutu çivi çakma (Foto 4). Tırnak uzunluğu evinizde kullanılan dış kaplama türüne göre bizimkinden farklı olabilir. Genel olarak, Çıtçıt en az 1 nüfuz çivi kullanın. Nailheads betopan dayanacak sürün. Çok derin tahrik olursa, kafaları elyaf boardex kurulu ezmek ve nail holding gücünü azaltacaktır. Birlikte lifli boardex köşeleri çivi etmeyin (Foto 4). Bir betopan kenarına sürülen bir çivi bölünmüş olacaktır.

Sonraki friz panoları için aynı adımları izleyerek, dış köşe (Foto 5) yapmak. Köşe kurullarının dipleri yaklaşık 1/2 kapsayacak emin olun. Vakfın.

 

Bir tablo testere erişimi yoksa, 1/2-in.treated kontrplak bir yaprak satın almak ve dairesel testere ile pas şeritler rip.

Dikkat!

Dışarıda kes toz nefes önlemek için toz maskesi takın ve diğerleri uzak tutun.

Geri 1 Yukarıya
boardex fiyat kursları Düzen

Fotoğraf 6: boardex fiyat ders yerleri işaretleyin

Mark bir kılavuz olarak hikaye kutup kullanarak her boardex fiyat elbette üst ( “Öykü Pole yapma.” Bakınız). Sonra her ders düz tutmak için tebeşir çizgileri oturtun.

tamamlanan Döşeme tahtaları ile, bir hikaye kutup boardex fiyat kursları düzenlemek. ( “Bir Öykü Pole yapma.” Bakınız) friz kurulu karşı hikaye kutup oturana üst tutun ve tüm köşelerde ve pencereler ve kapılar etrafında boardex fiyat kursları (Fotoğraf 6) işaretleyin. Bu düzen işaretleri ardından, yatay tebeşir çizgileri oturtun. Bu düzen hatları her boardex fiyat elbette üst temsil ettiğini unutmayın.

Rip ve 3/8-in kadar çivi. (Vakıf yukarıda) duvarın alt kısmındaki kalın işlenmiş ahşap marş şerit. Bu şerit, uygun açıya boardex fiyat ilk parça ipucu olacaktır. Tedbir ve boardex fiyat ilk parçası uzunlukta kesilir ve yere çivi (Foto 7).

1/8-in bırakın. uç köşe kurulu (Foto 7, ek) tanışır ve bir damızlık hattında diğer uç toprakları emin olun boşluk. İlk (Fotoğraf 7, ek) hafifçe uç izmarit böylece bir sonraki parçayı takın. düzen tebeşir çizgileri üst kenarlarını hizalayarak, boardex fiyat kursları ile devam edin. Eğer yol kadar çalışacak onlar birbirlerinin üstüne yalan yok bu yüzden popo eklemler sendeleyip emin olun.

Öykü Pole yapma

uzunluğu, ilk boardex fiyat elbette altına friz kartından çalışır böylece düz bir 1X2 kesin. boardex fiyat ilk ders tam genişliğini işaretlemek için hikaye direğin dibinden yukarıya ölçün. Bu işaret boardex fiyat parçasının üst, ikinci elbette değil dibine temsil unutmayın.

Bu noktadan itibaren, boardex fiyat için tavsiye pozlama kutup kadar işaretleri yapmak. Üst ders en az üçte ikisinin düşük derslerin genişlikte olmalıdır. pencere ve kapı açıklıkları ve evin çevresinde diğer özellikleri karşı düzen işaretlerini kontrol edin ve dar parçaları rip zorunda kalmamak için pozlamayı ayarlayın.

son düzen Tamam olduğunda, ağır yüzünde çizgiler ve kare kullanarak hikaye kutup iki kenarını çizin. Artık tüm köşelerde ve pencereler ve kapılar yanında friz kurulu karşı hikaye kutup sıkı tutun. duvara düzeni işaretlerini aktarın ve tebeşir çizgileri oturtun. Bu, tüm boardex fiyat dersleri düz ve muntazam gitmek sağlayacaktır.

Hikaye direkler üzerine Mark düzen hatları, daha sonra duvara betopan boardex fiyat ders işaretlemek için direkleri kullanın. düzen hatları için hikaye direkleri kullanın.
Bahşiş:

Artıları lifli boardex boardex fiyat için özel olarak tasarlanmış pnömatik bobin çivi çakma makinesi (birini kiralayabilirsiniz) kullanın. Onlar yarısında zaman çivileme kesmek. Bu rota giderseniz, Nailheads floş kurulacaktır emin olmak için ilk uygulama.

Geri 1 Yukarıya
Geçen plastik kaldır

cilalanmış lifli boardex kurulu korumak

Cilalanmış lifli boardex levhalar koruyucu plastik kaplama ile geliyor. Yükleme sırasında çizilmesini boya korumak için, üzerine plastik bırakın ve sağ aracılığıyla kesim yapmak. Yönetim Kurulu duvara tutturulmuş edildikten sonra plastik uzakta soyun.

Geri 1 Yukarıya
popo eklemler flaş

suyu dışarı tutmak

popo eklemleri doldurmayı gereksiz olduğunu ve bazı üreticiler bunu yasaklar. Ancak, eklem arkasında yanıp gerekir. Sen metal, ev şal ya da başka herhangi bir onaylanmış WRB (hava koşullarına dayanıklı bariyer) kullanabilirsiniz, ancak Jaime 30-lb kullanmayı tercih eder. kağıt hissetti. Bu ve ucuz çalışmak kolay ve dikiş biraz açmak olur eğer fark edilmez. Eğer boardex fiyat ikinci parçayı yüklediğinizde yerine dışarı çaldı almaz böylece duvara çakmak.

Fiber Çimento Yönetim Kurulu Eklemler için aralık

Lifli boardex levhalar genişletmek ve daha sözleşme, ancak son eklemlerde genişlemesi için küçük bir odadan ve daha sonra kalafat ile boşluğu doldurmak yok. Başabaş eklerde Ancak birbirine sıkıca çivilenmiş olmalıdır ve caulked olmamalıdır. Tüm popo eklemler çivilerin emin olun ve size yol kadar duvar çalışması olarak popo eklemler sendeleyip.

boardex fiyat kursları sıkı bir araya Butt ortak detay popo
boardex fiyat ve köşe Döşeme arasında küçük bir boşluk bırakın. Ortak detay End
Geri 1 Yukarıya
Pencereler damla kapağı ve üstüne bir boşluk gerekir

Pencere ve kapı detay

Eğer pencerelerin etrafında Döşeme tahtaları yüklüyoruz olsun ya da olmasın, pencere üzerinde bir damla kapağı yüklemeniz gerekir. Ayrıca 1/4-in bırakmak gerekir. Pencerenin üst ve tahta veya doğrudan üstündeki tahta döşeme arasındaki boşluk (hiçbir doldurmayı). Bu dışarı ağlamaya boardex fiyat arkasında kazanılmış olabilir herhangi bir su sağlamaktır. Teyp duvara damla kapağı, ancak 1/4-in sayesinde görünür olacaktır çünkü değil bantlamayın damla kapağının altına kadar tüm yol yapmak. boşluk. Üst Döşeme tahtası ayrıca kendi damlama kapağını ve 1/4-in gerekir. boşluk. kapıların üstleri aynı şekilde davranın.

Geri 1 Yukarıya
Bu boardex fiyat göstergeleri olmadan bir iki kişilik bir iş

Siding ölçerler panoları tutun

çok fazla eğilip eğer Fiber boardex boardex fiyat ağır ve tatili. kendiniz bu şeyler takma zor, ama boardex fiyat göstergeleri yardımı ile mümkündür. Bu araçlar sadece doğru açığa gösterir (boardex fiyat parçası) satırlar arasında ancak tırnak ise de aslında yerinde plakalar tutun oluşturun. Sadece bir boardex boardex işi bile, dış cephe göstergeleri para değer.

Astarlanmalıdır vs Boyalı

Biz bu hikayede bir cilalanmış bir ürün kullanmaya karar verdi, ama gitmek için başka bir yol basit prime boardex fiyat olduğunu. Bu malzeme astar ve boya için hazır. İşte kararınızı verirken dikkat etmeniz gereken bazı gerçekler vardır.

astarlanmalıdır avantajları: Astarlı ürünlere cilalanmış ürünlerden daha yüzde 50 daha az maliyet. rötuş boyası ve caulked alanlar olarak göze çarpan değildir çünkü Yerinde boyama yakından daha iyi görünüyor. Astarlanmış ürünleri daha kolay ve yüklemek için daha ucuzdur.

prefinished avantajları: Bir cilalanmış ürün üzerinde renk yaklaşık olarak hızlı kaybolmayacak. Bazı bitirir 15 yıl garanti ile geliyor. Ama cilalanmış ürünü kullanırken en iyi parçası kurulumundan sonra, bitirdiniz ve bir bütün evi boyamak ile karşı karşıya değil olmasıdır.

Geri 1 Yukarıya
dairesel testere ile kesilmiş lif boardex levhalar

Toz maskesi esastır

Eğer bu şeyleri kesim yaparken, bir toz maskesi çıplak asgari koruma ve bu değil rahat bir uyarıdır: sağlık için kötü haber olabilir elyaf boardex kesim tarafından üretilen silis tozu!

lifli boardex kesme aygıtlarının ton mevcuttur, ancak çoğu işleri sadece sabit bir göz ve bir lifli boardex bıçak ile donatılmış bir standart daire testere ile ele alınabilir. Fiber boardex bir sürü asmak planlıyorsanız olsa da, bir pirzola aynı anda birkaç parça kesmek için sağlayacak uygun bir bıçak ile testere isteyeceksiniz.

Geri 1 Yukarıya
Vinil montaj blokları en iyi iş

Işıklar, kaplar ve menfezleri

Çoğu lifli boardex üreticileri Jaime genellikle Vinil boardex fiyat ile kullanılan bloklar montaj vinil kullanmayı tercih vb ışıkları, elektrik yuvalarında A / C hatları, PVC havalandırma için bloklar montaj yapmak. Onlar ucuz ve kurulumu kolay, ve bir maket bıçağı veya snips ile plastik montaj bloğunda uygun boyutlu delik kesebilir. lifli boardex blokları ile, bir yapboz ya da bir delik testere kullanmak zorunda.

MountMaster Lowe ve birçok lumberyards satılan taşlarından biri markadır. Bu fazla 25 renk mevcuttur, ama sizin dış cephe kaplaması veya kesmesi ile tam bir eşleşme istiyorsanız boyanabilir bloklar sipariş edebilirsiniz.

Geri 1 Yukarıya
Başbakan, boya veya tüm kesim kenarları kalafat

uç uca ekleme

popo eklemlerde kesilmiş kenarları boyayın.

Bir tahta kesme her zaman, size elemanları korumak için hiçbir astar veya boya sahip bir açık yüzey oluşturmak. bir kesim kenar köşe direğine veya süs kurulu karşı uç uca gidiyor ise, caulked alır. kesik kenar duvarın ortasında bir popo eklem parçası ise, (bütün popo eklemlere fabrika kenarları kullanmayı deneyin) boyalı gerekmektedir. Ayrıca pencere ve kapı üzerinde sığacak şekilde kesilmiş tahtalar boya gerekir. Sipariş boya kitleri ve doldurmayı Döşeme ve dış cephe kaplaması renkleri hem de eşleşecek. Sizin boardex fiyat tedarikçisi hem de erişimi olmalıdır. Boyama kitleri 15 $ 20 $ maliyet.

Temizliğe Lowdown

Fiber boardex boardex fiyat kurşun-değil uzun bir süre suya maruz kalırsa bozulacaktır. Bu boardex fiyat ve çatı yüzeyleri arasında ve dış cephe kaplaması ve zemin veya zboardex levha ve deste olarak yatay yüzeyler arasındaki gerekli mesafeyi onur zorunludur. Başlamadan önce özel üreticisine başvurun. İşte bazı genel kurallar vardır.

Ayrılmak:

1/8 in. 1/4. Siding ve Döşeme arasında
1/4. boardex fiyat ve yatay yanıp arasında
1. Oluğu ve bitişik duvar arasına
2. Siding ve çatı, güverte, teraslar, yollardaki, basamaklar ve (bu izinleri gerçekleştirmek için PVC panoları Döşeme iyi bir şekilde kullanılarak) yürüyüş yolları arasında
6. boardex fiyat ile toprak arasındaki.
Geri 1 Yukarıya
Yanıp sönen tekme-out atlamayın

Kick-out yanıp sönen

Kick-out yanıp sönen bir bitişik duvarda bir çatı aşağı çalışan ve dış cephe kaplaması arkasında su önlenmesi için gereklidir. İşinizin üzerinde müfettiş bunu görmüyor eğer senin muayene başarısız olacak. Bu geçici bir çözüm bulmak için bir ağrı var, ama size boardex fiyat boyutuna göre kesilmiş olması kadar sıkı yanıp sönen çivi yoksa yardımcı olur. Bu altındaki yanıp kayabilir eğer bir tahta için uygun bir uyum elde etmek çok daha kolaydır.

Geri 1 Yukarıya
açıklıkları çevresinde boardex boardex kesme tahtası

Mark pencerelerin çevresine uyacak şekilde dış cephe kaplaması

pencere altında oturduğundan boardex fiyat tutun ve pencere kenarı konumunu işaretleyin. Sonra boardex fiyat üstüne tebeşir hattından ölçün. 1/8 ekleyin. ölçümünüze. Bu kesme genişliğidir.

Çentik pencere ve kapı dolaşmak için. 1/8-in izin emin olun. boardex fiyat pencere Döşeme ve eşik karşılayan boşluk. Bu ortak daha sonra caulked edilecektir. Her damızlık pencere boyunca dış cephe kaplaması üst kenarını çivi. Bu Nailheads maruz kalacağı, ancak boya bunları kapsayacak.

Geri 1 Yukarıya
pencereler dolaşmak için çentik

Fotoğraf 8: windows altında sığdırmak için boardex fiyat işaretle

pencere altında oturduğundan boardex fiyat tutun ve pencere kenarı konumunu işaretleyin. Sonra boardex fiyat üstüne tebeşir hattından ölçün. 1/8 ekleyin. ölçümünüze. Bu kesme genişliğidir.

Çentik pencere ve kapılar (Fotoğraflar 8 ve 9) dolaşmak için. 1/8-in izin emin olun. boardex fiyat pencere Döşeme ve eşik karşılayan boşluk. Bu ortak daha sonra caulked edilecektir. Her damızlık pencere boyunca dış cephe kaplaması üst kenarını çivi. Bu Nailheads maruz kalacağı, ancak boya bunları kapsayacak.

duvar Penetrasyon etrafında su girişi boardex fiyat herhangi bir türü için bir sorun olabilir. hazırlamak ve elektrik kutusu (Fotoğraflar 10 ve 11) için kesme yapmak. Elektrik kutusu kapağı suyu mühür contalı edilir. borular, elektrik girdileri ve benzeri demirbaşlar için, mümkün olduğunca sıkı boardex fiyat uygun ve daha sonra bir poliüretan kalafat veya non-sertleşme elektrikçi macunla mühür. genişliği ve (Foto 12) o kadar çivi boardex fiyat üst seyrini rip. Bu çivi 1 tuşunu basılı tutun. üst kenarının altına. Yine, bu Nailheads maruz kalacaktır.

Zaten astar boardex fiyat satın alın. Kendinizi Eğer başbakan olursa, bir alkali dayanıklı astar kullanın. boya son kat uygulamadan önce bir akrilik lateks kalafat tüm eklemleri kalafat. kalafat 1/8-in doldurur emin olun. su geçirmez tutmak için tamamen ortak. yüzde 100 akrilik lateks boya ile bitirin-ceket.

Bahşiş:

yüksek yağış bir bölgede yaşayan veya duvar derece suya maruz kalırsa, 3-in slip. popo eklemler arkasında kağıt bina geniş şerit. Kağıdın alt kenarı boardex fiyat alt elbette üstüne laps emin olun.

Geri 1 Yukarıya
Araçlar ve Malzemeler
Bu proje için gerekli olan araçları

Eğer you’ll start zaman ve hayal kırıklığı kaydetmeden önce dizilmiş bu DIY proje için gerekli araçlara sahip.

Çekiç
Hava kompresörü
hava hortumu
Akülü matkap
mezro
Dairesel testere
Caulk tabanca
tebeşirli iple çizilen çizgi
seviye
Matkap ucu seti
Toz maskesi
Jigsaw
Zımba
Emniyet gözlükleri
sawhorses
hız kare
Ayrıca cephe kaplama göstergeleri, bir elyaf boardex daire testere, bir boardex fiyat nailer ve 15 ayar kaplama nailer gerekir.

Bu proje için gerekli malzemeler

Tüm malzemeler vaktinden hazırlamasına alarak son dakika alışveriş gezileri kaçının. İşte liste.

Fiber boardex boardex fiyat
6d veya 8d galvanizli veya paslanmaz çelik çivi
8d, 15 ayar galvanizli veya paslanmaz çelik kaplama çiviler
Vinil montaj blokları
30 lb keçe
Damla kapağı
Kick-out yanıp sönen
Boya
Akrilik kalafat

boardex istanbul

“Boardex İstanbul” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir