İnşaat malzemesi olarak kullanılan; boardex Kastamonu fibercement malzemeden olup, döşeme ve bölme duvar projelerini daha hızlı hale getiren ve sonunda daha iyi görünen ucuz, kullanışlı bir yapı malzemesidir. En önemlisi, boardex Kastamonu, daha uzun ömürlü, daha dayanıklı çatı kaplama ve cephe dolgu kurulumuna katkıda bulunur ve altta yatan duvar çivileri veya zemin kirişleri ile daha düşük bir çürüme şansı yoktur. Boardex fiyat Kastamonu

boardex levha fiyat kaplama plaka
boardex levha fiyat kaplama plaka Kastamonu

Boardex Fiyat Kastamonu

Boardex fiyat Kastamonu, genellikle 1 / 4 inç veya 1 / 2 inç kalınlığında ve 3 fit 5 fit uzunluğunda, seramik karo için bir taban oluşturmak için kullanılan mineral bazlı bir üründür. Çimento esaslı bir destek birimi veya CBU olarak da adlandırılan destek panosu, çimento, su, silika, kireçtaşı unu ve Kevlar veya fiberglas gibi liflerden mukavemet için yapılır.

Önemli: Çimento destekçisi kurulu gözenekli olduğundan, ince, harç ve Harç buna iyi yapışır. Destekçi panoları çivilenmiş veya Çıtçıt veya Külkedisi, tuğla harç veya beton içine vidalı. Panoları kolayca bir el testeresi, daire testere, Yapboz veya çok aracı ile kesilebilir. Boardex fiyatları kalınlığa göre değişir.

Boardex Fiyatları 2020 Kastamonu İçin Firmamızı Arayınız

Kontrplak veya alçıpan gibi bazı ahşap içeren ürünler gibi ahşap esaslı malzemelerin aksine, çimento levhası organik maddeden yoksundur ve kalıp, çürüme, büzülme veya ayrışmaya karşı dayanıklıdır. 2020 ve 2021 yılı için güncel fiyat isteyiniz.

Boardex Fiyat Listesi Kastamonu

 

Boardex Nedir Kastamonu ?

Boardex nedir ?: çimento destekçisi kurulu değerini anlamak için, başka bir ön fabrikasyon duvar birimi düşünün . Yıllardır, iç duvarlar duvar Çıtçıt üzerine koydu ahşap şeritler (çıta) ile tamamlandı. Alçı sonra sıva Mala ve tamamen kuruması için hafta bekledi. 1916 yılında, Amerika Birleşik Devletleri alçı bir fabrikada bu kurutma tüm yapma fikrini geliştirdi, böylece adı alçıpan. Tüm bu sıva ve çıta yapısal nitelikleri preslenmiş ve duvar panosu denilen levhalar şeklinde, bir fabrikada vaktinden kurutulmuş.

Boardex nedir sorusuna cevap olarak, duvar kaplamasının kiremit uygun bir eşdeğeri olarak düşünün. Şantiyede büyük harç yatakları yüzen işçiler yerine, harç yatakları bir fabrikada oluşturulur ve ince standart boyutlarda öğütülür. Çimento levhanın güçlendirici katkı maddeleri nedeniyle, bu levhalar saha yapımı harç yataklarından çok daha güçlü ve daha boyutsal olarak kararlıdır. Boardex nedir sorusunun cevabı ya da ne işe yarar denilince cevabı; çimento destek levhası fabrikada kurutulduğundan, yerinde kuruma süresinin azaltılmasıdır.

Boardex Kaplama Kastamonu

  • Boardex Döşeme ve Kaplama: 1/4 inç, 1/2 inç veya 5/8 inç kalınlığında destek tahtası. Bir taban olarak 5/8 inç dış sınıf OSB veya kontrplak kullanın.
  • Tezgahı: 1/4-inç, 1/2-inç, veya 5/8-inç kalın destekçisi kurulu. Bir taban olarak 3/4 inç dış sınıf kontrplak kullanın.
  • Duvarlar ve tavanlar: 1/2-inç veya 5/8-inç kalınlığında destekçisi kurulu. Duvar Çıtçıt veya kirişlerin doğrudan uygulayın, her biri en fazla aralıklı 16 inç on-center.

Boardex Uygulama Kastamonu

# Seramik veya porselen karo, dikişleri ve nem infiltrasyonu için sayısız caddeleri ile, sonunda su ile temas eden temel malzemesine yol açabilir. Bu olduğunda, saplamalar nemlendirmeye başlayabilir. Küf, küf ve çürüme sonucu boardex uygulama Kastamonu pratikliği ile özelliğini belli eder. Kısacası, fayans ve Harç doğal olarak su geçirmez değildir. Ahşap, duşlar ve küvetler gibi sürekli su kullanımı olan yerler için kabul edilebilir bir malzeme değildir. Düzenli alçıpan uygun değildir. Birçok profesyonel montajcılar bile su veya kalıp dayanıklı alçıpan kullanarak karşı tavsiye yüksek nem alanlarında. Keskin bir kontrast, çimento destekçisi kurulu çürümeye değil, çözgü, kalıp büyümek, ya da suya maruz kaldığında bozulmaya. Çimento destek levhası esas olarak döşeme için bir alt yüzey olarak kullanılır.

Boardex uygulama; kontrplak veya OSB alt zeminde bir kiremit tabanı olarak kullanılır. Alt zemin veya alt tabaka olarak betonda çimento destek levhası genellikle tavsiye edilmez veya gerekli değildir. Çoğu durumda, doğrudan betona fayans uygulayabilirsiniz.

Üretilen kaplama taşı, çimento destek levhası için başka bir kullanımdır. Kaplama taşı doğrudan alçıpan veya harç nem çekecek diğer malzemeler için uygulanamaz. Sadece bu değil, alçıpan, kaplama taşının önemli ağırlığını desteklemek için yeterince güçlü bir malzeme değildir. Bir çözüm, çimento destek levhası Cbus’u alçıpan üzerine çivilemek, dikişleri bantlamak ve daha sonra çimento destek levhası üzerine harç yapmaktır.

Boardex Alçıpan Fiyatı Kastamonu

  1. Geçici bir çözüm için herhangi bir engel varsa, kurulları döşeme önce çimento destekçisi kurulu bir karbür bıçak ile donatılmış bir Yapboz ile kesmek.
  2. Uygulamak thinset harç üzerinde temel yüzey ve tarak dışarı ile senin Mala. Boardex alçıpan fiyatı {sehir} destek levhalarını yaklaşık 1/4 inç ayrı tutun.
  3. Levhaları harç içine bastıktan sonra, özellikle çimento destek levhası montajı için yapılmış vidalarla vidalayın. Alçıpan ile yaptığınız gibi, vidalı kafaların çimento destek levhası yüzeyinin biraz altında bastırıldığından emin olun .
  4. Dikişleri fiberglas dikiş bandı ile örtün ve Boardex alçıpan fiyatı isteyiniz.

Boardex Çatı Kastamonu